Про нас

Ми любимо свою Україну, нам цікаво бувати в різних куточках нашої батьківщини. Тому ми вирішили поділитися нашим досвідом з іншими. Можливо і ви також “захворієте” на любов до рідної землі.

Одного дня, озирнувшись довкола, розумієш, що життя біжить вперед у повсякденній рутині. І в такі моменти хочеться якось розрадити втомлений мозок справжньою непідкупною насолодою. Саме тому ми почали відвідувати цікаві місця України, подорожувати, коли є вільний час та збагачувати свої враження про рідну країну.

Напевно багато хто з вас бачив вдалі відео матеріали, які свідчать, що Україна багата на дивовижні куточки. Один лише Київ чого вартий. Пропонуємо переглянути відео, яке неодмінно зачепить струни вашої душі і в серці залунає гордість за свою країну.

Наразі ми сподіваємось, що наші матеріали стануть для вас поштовхом до вивчення прекрасного. На сайті дуже багато статей, які, на перший погляд, не пов’язані один з одним. Але це не так. Мандрівка – це не тільки відвідування певної місцини, це цілий комплекс підготовок, організації відпочинку, приготування їжі тощо.

Загалом ми збираємо те, що подобається нам, те, що викликає у нас задоволення і радість. Сподіваємось вам сподобається на сторінках нашого сайту.

З повагою до рідного краю, козаки Голод та Пугач.