Рецепт консервованих грибочків

Рецепт консервованих грибочків

Дуже простий і смачний рецепт консервованих грибочків. Звичайно, щоб приготувати грибочки потрібен деякий час. Більшість його витратиться на відварювання грибів. Але це необхідність при приготуванні грибів без якої не обійтись. Тричі виварені грибочки втратять всі шкідливі речовини, які могли в них зібратись.

Закривати можна будь-які гриби. Але я рекомендую сортувати їх. Оскільки кожен вид грибів має свою текстуру і смакові здібності.

Отже, для консервування грибів нам знадобиться:

  • вода;
  • гриби;
  • сіль;
  • оцет;
  • лавровий лист;
  • чорний перець горошком.

Покроковий рецепт приготування
Крок перший. Гриби необхідно почистити, промити та нарізати невеличкими шматочками. Якщо гриби маленькі, краще консервувати їх цілими.

Крок другий. У велику ємність викладаємо гриби та заливаємо їх водою. Довести воду до кипіння, після чого зменшити вогонь та кип’ятити п’ять хвилин.

Крок третій. Промити гриби в проточній воді. Злити відварену воду і набрати нову. Довести до кипіння, після чого зменшити вогонь та кип’ятити 20 хвилин.

Крок четвертий. Повністю повторити крок третій. Загалом ми тричі відварюємо гриби в новій воді і лише потім готуємо маринад.

Крок п’ятий. Залити гриби свіжою водою, чітко відміряючи її кількість. На кожен літр води добавити одну столову ложку солі з великою гіркою та дві столові ложки оцту. За смаком добавити чорний перець горошком та лавровий лист. Лаврушки багато кидати не треба, щоб страва потім не гірчила. Ретельно перемішати, довести до кипіння та варити 30 хвилин на зменшеному вогні.

Крок шостий. Не виключаючи вогонь плити (потрібно, щоб вариво постійно кипіло) розлити гриби з маринадом в стерилізовані банки та закатати кришку.

Перед вживанням гриби необхідно промити в холодній воді. Користуйтесь на здоров’я, а також пишіть свої рецепти консервованих грибочків.

Консервовані польскі грибочки Консервовані польскі грибочки

Категорія: Рецепти
Залишити коментар

Для спамерів: Всі html теги відключені. Коментарі з посиланнями не публікуються.

;) :| :x :sad: :roll: :oops: :o :idea: :evil: :cry: :cool: :arrow: :P :D :???: :?: :-) :!: 8O