Найбільша скульптура пса в Україні

Найбільша скульптура пса в УкраїніНезважаючи на всілякі епідемії, життя продовжується шановні читачі нашого сайту. І тільки для вас, ми підготували наступний огляд ще однієї туристичної цікавинки – самої величезної скульптури собаки в Україні. Зовні це розкішний англійський бульдог у яскравій сорочці, вагою у дві тони. Озивається на ймення Друг. Його довжина складає 7,75 м, а висота – 4,52 м. Вражає, чи не так. Ну і як не заселфитись поряд з таким красенем?

Статуя була внесена до Національного Реєстру Рекордів України 12 жовтня 2019 р. Такого друга подарували українцям скульптори Іван Длугунович та Олег Годунов. А тепер запитання до знавців, нуж бо, спробуйте здогадатися, в якому саме місті розташований цей песик. А для нетерплячих відповідь буде наприкінці нашої статті.

Друг та його творці Друг та його творці

Робота над скульптурою зайняла близько двох місяців. Спочатку створили маленьку модель пса. Потім було декілька етапів утвердження моделі. А вже після того майстри нарешті приступили до виготовлення самого пам’ятника в окремому ангарі.
“Це повністю ручна робота. Ми відточували кожну деталь бульдога, кожну складочку на мордочці, кожен нігтик на лапах, щоб зробити нашого Друга якомога реалістичнішим”, – як запевняє нас Олег Годунов.

Нігтики на лапах Нігтики на лапах

Модну сорочку бульдога вигадливо прикрасили вуличним графіті: тут тобі і котик, панда, смайлики та різноманітні надписи. Кажуть навіть намалювали “летючу тарілку” інопланетян.

“Ми не рахували деталі на одязі нашого бульдога, а просто заповнювали порожнє місце позитивом! Спеціально розмалювали сорочку у вуличний стиль, щоб пам’ятник не змогли зіпсувати фарбою вандали. Плюс до всього хотіли зробити його мегапозитивним. Прикрасили сорочку мотивуючими написами: “Не здавайся!”, “Іди в перед!” Старалися, щоб вона виглядала яскраво”, – уточнює Годунов.

Бульдог в рубашці Бульдог в рубашці

На комірі песика творці скульптури залишили свої нікнейми із соціальної мережі Instagram.

Нікнейми скульпторів Нікнейми скульпторів

Пам’ятник вийшов дуже міцний і пошкодити його тяжко. Скульптори перевіряли міцність свого творіння на кожному етапі робіт, а їх було декілька.
“Технологію, за якою зроблена скульптура, я не розголошую, але можу сказати, що її фінальне покриття – це скловолокно. Скульптура антивандальна. Якщо розігнати Daewoo Lanos і врізатися в нашого бульдога, то можна розбити, саме Lanos”, – посміхається Олег Годунов.

Плакат-попередження Плакат-попередження

Напевно вам вже закортіло дізнатися, де можна побачити цього чарівного бульдога? Ще донедавна він був розташований у місті Київ, на проспекті Степана Бандери, 25-а (поблизу метро “Почайна”). Але уявіть наше здивування, коли з’ясувалося, що там пам’ятника вже нема. Як повідомила у фейсбуці мережа KLO, після реставрації скульптура переїхала на АЗК KLO у Чабанах, на Одеській трасі до Києва.

Пес в Чабанах Пес в Чабанах

На мою думку, попередня розмальовка пса виглядала дуже реалістично. А тепер скульптура втратила свою неповторну зовнішність і має неприємний вигляд сліпої тварини. Шановні реставратори, а ви не могли б чорною фарбою домалювати йому зіниці на очах, ну хоча би ось так?

Зіниці на очах Зіниці на очах

Напишіть нам у коментарях, який собака вам подобається більше, до реставрації чи після. З повагою, ваша Мандрівочка!

Категорія: Подорожі  Теги:
Залишити коментар

Для спамерів: Всі html теги відключені. Коментарі з посиланнями не публікуються.

;) :| :x :sad: :roll: :oops: :o :idea: :evil: :cry: :cool: :arrow: :P :D :???: :?: :-) :!: 8O