Унікальна квіткова інсталяція у парку “Перемога”, м.Київ

Унікальна квіткова інсталяція у парку "Перемога"Вітаю мандрівників, гостей міста та всіх бажаючих помилуватись прекрасним! У мене є чудова новина для вас. У київському парку «Перемога» з’явилася гарна локація для відвідування та фотографування — унікальна виставка квіткових інсталяцій, за мотивами знаменитого роману “Аліса в Країні Див”. Мушу зауважити, що це не єдине місце в Києві, яке присвячене казці Льюїса Керрола.

І чим же унікальна ця виставка, запитаєте ви? Та хоча би тім, що для створення цієї композиції працівники «Київзеленбуд» використали більше 50 тисяч квітів та встановили новий рекорд — найбільша квіткова площина з казкової тематики в Україні.

Виставка поєднує в собі 5 локацій з різноманітними вертикальними конструкціями, 3D-об’єктами та фотозонами. Висаджено такі сорти квітів як петунія, чорнобривці, бегонія та колеус, сальвія, гнафаліум, аурея, сурфінія, цинерарія, очиток, пеларгонія та хлорофітум. Для збереження поверхні інсталяцій від пошкоджень, у місцях для фотографування обладнано спеціальні деревʼяні площинки.

Площинки для фотографування Площинки для фотографування

Але деякі люди все одно вперто лізуть на газон, ось наприклад, як ця жіночка (фото взято зі світової мережі). У мене, та не тільки у мене, виникло запитання, а якщо на 30 см подалі відійти за бордюр то що, видно вже не буде?

Не робіть так, будь ласка! Не робіть так, будь ласка!

В коментарях до фотографії, люди з іронією та сумом пояснюють, що це теж сучасне мистецтво — інсталяція “олені на клумбі”. Але годі, давайте все ж повернемося до ожилої казки – квіткової Країни Див.

Замкова шпарина

Для початку подорожі нам пропонують зазирнути у три величезні замкові шпарини. Згідно казки, саме через цю шпарину Алісі хотілося вибратися із темної зали до яскравих квітників та прохолодних водограїв.

Замкові шпарини Замкові шпарини

Це такий собі символічний вхід до світу дитинства, де на Вас чекають фантастичні пригоди. Поряд зі шпаринами, квітами викладено ключі, а по боках стоять карти-охоронці. До речі, а ви вже зробили селфі з ними?

Ключі та охоронці Ключі та охоронці

Годинник та його механізм

Як запевняють нас автори, друга композиція повʼязана з часом та спогадами Аліси про казковий світ та його жителів. Зізнаюся чесно, я навіть не одразу здогадався, що це величезний циферблат.

Годинник Годинник

Якщо стати по центру, то кожен зможе спробувати себе в ролі годинникових стрілок та зробити чудове фото. За циферблатом розташоване ціле поле різноманітних шестерень.

Часовий механізм Часовий механізм

Поле бою Червоної та Білої Королев

Ця композиція запрошує Вас приєднатися до велетенських героїв та стати частиною могутніх армій Королев. Одні бійці становлять собою шахові фігури, інші — карти. Негайно зробіть декілька світлин на їх фоні, вам це неодмінно сподобається )))

Шахові фігури Шахові фігури

Карти Карти

Чеширській кіт та його посмішка

І нарешті один з моїх найулюбленіших персонажів казки – чеширській кіт. Він знаменитий своїм умінням зникати, розчиняючись у повітрі, та залишати на прощання загадкову посмішку. Ви тільки подивіться, який красень. Посміхніться йому у відповідь!

Чеширській кіт Чеширській кіт

Поряд з усміхненим котом встановлено магічний пеньок бажань. Тому раджу скористатися моментом і залишить в ньому записку з вашим бажанням. Можливо саме Вам пощастить і воно збудеться.

Пеньок бажань Пеньок бажань

Кроляча нора

Кроляча нора – це місце, куди Аліса кинулася навздогін за кроликом та потрапила в Країну Див. Як на мене, кролик вийшов напрочуд вдало. Закладаюсь, він стане найулюбленішою частиною квіткової прогулянки для ваших дітей.

Кролик Кролик

Та його годинник Та його годинник

На квітучій галявині, яка розмістилась поряд з норою кроля, Ви можете розгледіти інших казкових персонажів.

Велитенський равлик Велитенський равлик

Загалом на облаштування цієї виставки пішло два місяці, а на її огляд часу у вас витратиться, ну дуже замало. Але не переймайтесь, “Київзеленбуд” запевняє що далі буде ще… З’являтимуться нові герої, а композиції будуть змінюватимуться.

Під час огляду виставки, я дізнався про новий для себе термін – “чеширський настрій”, це коли Вас охоплює нестримне бажання посміхатися. Тож гайда всі в парк, за позитивними емоціями та “чеширським настроєм”!

Ми чекаємо на Вас! Ми чекаємо на Вас!

Категорія: Подорожі  Теги:
Залишити коментар

Для спамерів: Всі html теги відключені. Коментарі з посиланнями не публікуються.

;) :| :x :sad: :roll: :oops: :o :idea: :evil: :cry: :cool: :arrow: :P :D :???: :?: :-) :!: 8O