Пам’ятка по виживанню серед єнотів під час походу

Пам'ятка по виживанню серед єнотів під час походуМусимо визнати, ця чудова стаття не наша, але дуже нам сподобалась і ми вирішили перекласти її українською та розмістити на нашому сайті. Автор нам невідомий, але дякуємо їй!

1) Якщо до вас прийшов єнот, НЕ ГОДУЙТЕ ЙОГО! Не ведіться на зворушливо складені човником тремтячі, зморщені, як у бабусі, лапи, на сумні очі, що проникливо заглядають в душу, на весь його вигляд, що немов би говорить, як йому голодно, холодно і взагалі він сирота.

Він зжере все, що йому запропоновано… і не запропоновано теж. Перші десять хвилин він полохливий і сором’язливий, норовить від кожного шарудіння звалити в кущі, десь на 20-30 секунд, хапаючи лапами запропоновані йому ніштяки, тремтячи від щастя, блаженно закочуючи очі і радісно гурчачи.

Полохливий єнот Полохливий єнот

Ще через десять хвилин він буде боязко їсти з ваших рук. Ще через п’ять хвилин буде нахабно намагатися сперти що-небудь зі столу або перехопити шматок їжі на півдорозі до рота. Єнота НЕМОЖЛИВО нагодувати досита (ніколи не бачила наїденого від пуза єнота), навіть якщо він і піде, незабаром обов’язково повернеться, прихопивши по дорозі друзів, рідню, табір циган. Всі разом вони будуть влаштовувати веселі сварки і бійки півночі, що прямим чином позначиться на вашому сні. Відчалити в царство Морфея навряд чи вийде.
2) На ніч їжа красиво розвішується по мотузках, що натягується між деревами. Відстань між деревами повинна бути не менше трьох метрів. Особисто бачила, як єнот, тримаючись на стовбурі на чесному слові задньою ногою, розтягується на метр, намагаючись загребущими рученятами притягнути до себе пакет з їжею.

Якщо йому це вдасться – попрощайтеся з вмістом пакета. Якщо не допомагає – план переходить в наступну стадію, єнот заповзає вище і починає стрибати, широко розкинувши всі чотири лапи в польоті, намагаючись укласти бажаний об’єкт в свої пристрасні обійми.

Єнот заповзає вище Єнот заповзає вище

Як правило, в більшості своїй ці польоти закінчуються фіаско і туша з гуркотом падає на землю, але єнот, сцуко, завзятий, з двадцяти разів один та долетить. Для пакета цього достатньо, для рюкзака – ні, повисить, погризе та звалиться і… продовжить польоти знову, до ранку є ризик отримати розгризений рюкзак без їжі.

3) Не розвішуйте провіант поруч з наметом. Є ризик отримати екстремальний підйом з мокрими штаньми від єнота, що звалився зверху.

4) Консерви досить просто скласти в пакет і підвісити на міцний сучок, те, що не пахне їм не цікаво.

5) Сильно запахущі продукти в намет не беріть, безсонна ніч – забезпечена. Спочатку вони будуть рити підкопи, незважаючи на стусани в морду з намету, потім почнуть його гризти, ймовірність зіпсованого намета – висока. Тому дивись пункт 2.

6) Якщо накип’ятили воду – не лінуйтеся зачекати доки вона хоч трохи охолоне і перелийте її в пляшки. В іншому випадку, на ранок вода буде спаскуджена, єнот помиє в ній все: руки, дупу, знайдений шматок оселедця.

7) Пластикові пляшки з цінною рідиною (спирт) краще заховати або прив’язати. Інакше вранці можна їх не виявити. Навіщо вони їм – незрозуміло. Цікавлять закручені пляшки, що стоять на столі. Ті, що мирно лежать на землі їм не цікаві.

Єнот за столом Єнот за столом

8)Стіл (якщо є) бажано не споруджувати з матеріалів, що легко руйнуються або НЕ скріплені між собою. Рознесуть нахрін.
9) Бездумно повторюють деякі дії за людиною або один за одним. Можуть запросто намагатися “кочегарити” багаття, ворушачи палаючі гілки. Ймовірно, пов’язують цю дію з ніштяками, що з’являються після цього. Так що дочекайтеся поки вогнище прогорить, щоб уникнути пожежі.

10) Посуд на ніч потрібно мити, навіть якщо лінь, навіть через не хочу. В іншому випадку вранці доведеться шукати його по всьому лісу. Те, що хоч трохи пахне їжею забирається, як правило, безповоротно.

11) Взуття теж краще кудись прибрати, можна просто в пакет і підвісити на сучок (якось вранці збирали в річці шльопанці, бігаючи по камінню босоніж, благо річка була дрібна і кам’яниста).

12) Не стійте на шляху єнотячих (або єнотових) розбірок, вони, блін, кидаються! Кидаються склянками, кидаються камінням, кидаються всім, що під лапу попадеться. Загалом, є ризик отримати залізним кухлем в скроню, що прилетів з темряви.

Не стій на шляху єнота! Не стій на шляху єнота!

Також річ, яку єнотик тільки що розчулено крутив в руках, може стати йому раптово непотрібною і полетіти по абсолютно непередбачуваній траєкторії.

13) У натовпі єнотів – будь напоготові! Розслаблено валяючись на піску, з чистою совістю милуючись зірками, надійно сховавши провіант і капці, є ризик втратити яку-небудь цінну річ, чи-то сумку з документами та грошима, чи брелок з ключами від машини, який недбало звисає з кишені.

Натовп єнотів Натовп єнотів

У запалі азарту, єноту може знадобиться абсолютно не потрібна йому річ. Бігає єнот швидко, ліс – великий, поцуплене знайти практично неможливо і тоді твоя доля – це жити в лісі, або бомжувати по лісових стежках, добираючись пішки до дому.

14) Якщо не хочете спати під оркестр з консервних банок – обпечіть їх в багатті (що, власне, необхідно робити і при відсутності єнотів), а потім зарийте. Можна їх просто розплющити каменем, розплющені банки їм нецікаві. Інакше єнот буде задумливо бродити, тримаючи банку, як жебрачка, що чекає подачки і постукувати нею по камінню / по іншим банкам / по головам родичів.

До нових зустрічей! Єнот чекає на вас!

Категорія: Поради
Залишити коментар

Для спамерів: Всі html теги відключені. Коментарі з посиланнями не публікуються.

;) :| :x :sad: :roll: :oops: :o :idea: :evil: :cry: :cool: :arrow: :P :D :???: :?: :-) :!: 8O