Як зіграти у “Свиню”

Як зіграти у "Свиню"Готуючись до літньої відпустки, я за давньою звичкою розшукав величезну купу ігор, які можна зіграти на звичайній шахівниці. Деякі ігри, такі як реверсі, хасамі-сьоґі, зовсім не схожі на шахи, зате в іншій грі за шаховими правилами можна зіграти в гонки з напарником.

Я навіть в морський бій грав, в якому замість кораблів використовують все ті ж самі шахові фігури… І зрозумів одну річ, в моєму житті забагато шахів. Мені потрібна перерва, будь-яка гра, що не потребує шахівниці. Як завжди, відповідь була поруч.

В мене є два дорожні набори настільних ігор, які я використовую в мандрах та відпустках. Ну ви знаєте такі, які містять в собі декілька ігор. Зазвичай це шахи, шашки та ще яка не-будь третя гра.

Дорожній набір ігор Дорожній набір ігор

Роздивляючись ці набори, я помітив, що в кожному з них є гральні кості. Евріка, саме це мені і потрібно! І перша гра в кості, яку я вам запропоную називається “Свиня”. Це дуже проста, весела, сімейна гра, в якій використовується лише один кубик та блокнот з ручкою, для ведення рахунку. На мою думку, більш доступного та недорого набору для гри у відпочинку не має, ну хіба що грати в “морський бій” )))

Агітація ))) Агітація )))

Правила гри
Мета гри — першим набрати сто або більше очок. Кількість гравців обмежена лише здоровим глуздом. Спочатку ми розігруємо, хто почне гру. Для цього кидаємо кості, хто набере найменшу кількість очок за один кидок, той і починає гру.

Перший учасник кидає кубик:

  • Якщо вам випала одиниця, то очки ви не отримуєте і право ходу переходить до наступного гравця. Власне ця одиниця і є “свиня”.
  • Якщо вам випало будь-яке інше число, то ви отримуєте відповідну кількість очок.

До тих пір, поки ви отримуєте очки, ви можете продовжувати кидати кості. Очки, що випали, додаєте до суми, отриманої раніше. Ви має право в будь-який момент зупинитися і передати хід іншому учаснику.

  • Приклад гри: припустимо, що у вас випало спочатку 5 очок, потім 6 і 4 очок. Отримана сума становить 15 очок. Ви можете ризикнути ще раз кинути кості, а можете, не чекаючи появи одиниці, передати кубик наступному гравцеві.

Записуйте результат в блокнот і постійно складуйте результат кожного гравця. Хто першим набере загальну суму у сто очок і більше, той і стане переможцем.

Додаткова інформація

Бонус для читачів нашого сайту: професіонали радять продовжувати кидати кості, якщо у вас менше 20 очок, а при 20 очках і більше передавайте кубик наступному гравцеві. Це найбільш виграшна стратегія у цій грі.

“Свиня” найкраще підходить для того, щоб зацікавити грою в кості ваших друзів або родину. Якщо це спрацювало, то спробуйте більш складні ігри, такі як “Покер”, “Тисяча” та інші.

Категорія: Ігри
Залишити коментар

Для спамерів: Всі html теги відключені. Коментарі з посиланнями не публікуються.

;) :| :x :sad: :roll: :oops: :o :idea: :evil: :cry: :cool: :arrow: :P :D :???: :?: :-) :!: 8O